підтерлася проводка

Список форумов ТЕХНИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ Электрооборудование SKODA Rapid ( Шкода Рапид )

Описание: Свет, звук, автоэлектроника, системы безопасности Skoda Rapid
Модератор: Модераторы

Непрочитанное сообщение nikolay » 17.10.2016, 22:43

Ще літом сталася ця поломка, але відписуюсь лише зараз. Проїхали 800 км на море, тиждень відпочинку і в перед останній день вирішив я провірить чи все ок з автомобілем, включаю запалювання - і капец вилазе на весь максі дот "красний чайник"-тиск масла заглушіть мотор. Думаю оце да. Провірив рівень оливи Полазив по інтернету почитав мануал і поняв шо наверно прийдеться визивать евакуатор. Але потім заспокоївся знову провернув ключ -те саме але я вирішив завести авто, завів і пропало секунд через 2 нагадування на екрані. Глушу провертаю ключ те саме, завожу норм. в общим поїхали додому та подорозі заїхав в нову каховку на офіційний сервіс там механічно провірили тиск масла -все ок. подивились провірили датчик тоже все ок. виявилась проводка але була субота і робочий час підприємства до 14.00. Тож приїхавши додому проблему вже вирішував в Сумах в Атоцентрі-С(оф. дилер)електрик знайшов за день причину прощупавши всю проводку, за панеллю приборів шмут проводів не був заведений у спеціальне кріплення і підтерся провід. По ходу на заводі забули вкинуть провода у спец кріплення. Зробили по гарантії. Після того ще виїхавши за суми сам додивився, що панель приборів сидить не правильно та шмут проводів той шо під капотоп не надітий назад в кріплення це все зразу сам зробив. От такі не відповідальні зборщики і працівники є що не радує ніяк. Тепер і по ТО буду всігда придивлять чи все доробили та докрутили
nikolay M
Ваш автомобиль: шкода рапид 1.6 мпі
Пробег: 40000

Sponsor

Sponsor

Вернуться в Электрооборудование SKODA Rapid ( Шкода Рапид )

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 5 гостей