Мультимедийная магнитола в Шкоду Рапид. Columbus и другие.

Список форумов ТЕХНИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ Электрооборудование SKODA Rapid ( Шкода Рапид )

Описание: Свет, звук, автоэлектроника, системы безопасности Skoda Rapid
Модератор: Модераторы

Непрочитанное сообщение EGOIST » 23.10.2017, 20:58

все китайцы одинаковы по своей сути ....
Изображение
EGOIST M
Аватара
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.2 TSI MT Ambiti
Пробег: 46666

Sponsor

Sponsor

• 1

Непрочитанное сообщение romanmelko » 27.04.2018, 10:28

Встановив собі ось цю магнітолу: Bonroad 2din 9 "Android 8.0 Octa core PX5 Bonroad 2Din 9 "Android 8,1 ips Octa Core Allwinner T8 плеер для автомобиля VW Golf 5 Golf 6 поло passat Jetta Tiguan Touran для Skoda
Спробую описати ті моменти які мене цікавили в інших оглядах:
- звук: по опису там стоїть TDA7850. Спочатку був трохи розчарований звуком і не міг досягнути того рівня звучання який був у Свінгу з включеним superb звуком. Але встановив PowerAMP плеєр, там є хороші налаштування частот - звуком задоволений на 100+ %
- CUNBUS: китаєць додав декодер, - працюють всі потрібні мені функції: кнопки на рулі, статус дверей (при відкритті-закритті в будь-якій програмці зявляться віконечко на кілька секунд з машинкою і дверкою), штатний парктронік звучить і відображаться на екрані при руху назад, задня передача включає задню камеру (ще не встановив камеру, приїхала така Авто Магистральные ручка автомобиля заднего вида резервного копирования Парковка Камера для Skoda Octavia Fabia Superb Быстрое Spaceback/Audi A1 A4L A6L Q3, на чорному фоні малються направляючі назад, при повороті руля теж повертаються), додаткова програмка показує різні статуси (двері, кількість літрів в баку з точністю до 1 літра, пробіг, статус ручніка, статус ременів безпеки, вольтаж, омивайка, оберти двигуна, температуру, швидкість і ще щось). Кліматронік не відображається, але воно мені і не потрібно так як все є нижче на його ж екрані
- блютуз: працює передача музики, телефонні дзвінки, телефонна книга, пошук. Інтегрований мікрофон поганий, китаєць додав зовнішній але його ще не встановив, думаю куди вивести щоб не кидався в очі
- навігація: підключив антену з комплекту, працює норм. Використовую Sygic і Гугломапи
- 3G/4G модем ще не замовляв, поки що шарю інет з телефону по WiFi (є бортовий WiFi в магнітолі)
- Гугл сервіси + Плей маркет вже були заінстальовані, все працює.
- USB: штатний MDI чомусь не працює. Вивів дріт від магнітоли під бардачок поки що на флешку. Флешки 64GB читаються
- сон: магнітола включена постійно, в налаштуваннях виставлений Auto-sleep; при вставлянні ключа і повороті наполовину включається за 1 секунду магнітола і продовжує грати радіо або музику (в залежності що було включено до виключення). При вимиканні зажигання продовжує роботу (скільки не засікав), і тільки при витягуванні ключа входить в сон. Тобто, я не чекаю там десятки секунд зранку на парковці поки включиться магнітола, працює так само як і штатний Свінг в цьому плані.
- нижні сенсорні кнопки: підсвітка має всі кольори, в налаштуваннях можна вибрати будь-який колір з і яскравість. Загорається підсвітка тільки при габаритах або ближньому світлі фар
- радіо: в комплекті є перехідник, але підключається тільки 1 провід, + ще якийсь проводок, мабуть для маси (0). Субєктивно ловить трошки гірше ніж штатний Свінг, але по місту норм (ще треба врахувати що в мене замість антени акулячий плавник)
- швидкодія - не виникло нарікань, працює як середньостатистичний телефон. Вибирав саме магнітолу з 4ГБ RAM
- EasyConnection: можна підключити Android/iOS смартфон по кабелю або WiFi (по WiFi чомусь не вийшло поки що в мене, по кабелю працює норм)
- ну і знову ж таки, стоїть Андроїд 8, ставимо будь-які програмки як і на телефон.

Окремо виділю те що не сподобалось:
- нижні сенсорні кнопки дуже часто зачіпаються пальцем якщо тицяти щось внизу екрану (наприклад переключати треки або щось таке, як отут
HTB1ZrdxltzJ8KJjSspkq6zF7VXas.jpg

Всі характеристики і фото можна подивитись по лінку на аліекспрес

Ціна: мені вийшло 289$ + 38$ доставка. Митниця не зверталась (нічого нікому не доплачував), приніс курєр Міст-експрес додому
Китайцю вказав тільки модель і рік випуску авто + фоно розєму з Свінгу (знайшов в інтернеті)

Дозамовив рамку вже в Україні за 250 грн. Виглядає отак (сорі за погане фото):
P80426-190504.jpg

В планах ще встановити задню камеру на СТО, підключити відеореєстратор по кабелях (у мене аля під штатний за зеркалом, без екрану, але з WiFi)
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
romanmelko M
Ваш автомобиль: Rapid 1.2 TSI CBZB
Пробег: 46000

Непрочитанное сообщение Deavy » 01.05.2018, 10:38

romanmelko, поздравляю с покупкой!
Изображение Слава Україні! | Изображение @deavy
Deavy M
Аватара
Ваш автомобиль: 1,2 TFSI, Ambition (2014)
Пробег: 43000

Непрочитанное сообщение Sasha_Sin » 21.05.2018, 19:12

Подскажите такая магнитола станет на рапид, штекеры подойдут и найду ли я рамку для неё? Или надо будет возиться с переходниками переделками и рамку колхозить?
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
Sasha_Sin
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.6 CFNA
Пробег: 152000

• 2

Непрочитанное сообщение Admin » 13.01.2019, 14:13

phpBB [media]

phpBB [media]

Для рапида все тоже только 9"

Idoing 1Din 9 дюймов 2.5D IPS Android8.0 для Skoda Rapid 2017-2013 8 ядерный автомобильный Радио gps мультимедийный плеер поддержка навигации wifi тв

HTB11G0qafvsK1RjSspdq6AZepXaT.jpg
HTB1yMxtafvsK1Rjy0Fiq6zwtXXas.jpg
HTB1tr8pacnrK1RkHFrdq6xCoFXaY.jpg
HTB1icTruhnaK1RjSZFBq6AW7VXa4.jpg

HTB1y_94ujTpK1RjSZKPq6y3UpXah.jpg
HTB1n3praizxK1RkSnaVq6xn9VXaw.jpg
Admin
Ваш автомобиль: проглот
Пробег: 0

Непрочитанное сообщение sssamulet » 09.02.2019, 18:40

кто брал себе сие чудо?!? поделитесь своим мнением !!! очень интересно.
sssamulet M
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.6
Пробег: 117000

Непрочитанное сообщение aleks » 10.02.2019, 21:45

Заказал неделю назад.Жду.Приедет отпишусь.
aleks M
Ваш автомобиль: Рапид 1.2TSI
Пробег: 60000

Sponsor

Sponsor

Пред.

Вернуться в Электрооборудование SKODA Rapid ( Шкода Рапид )

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 7 гостей