Мультимедийная магнитола в Шкоду Рапид. Columbus и другие.

Список форумов ТЕХНИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ Электрооборудование SKODA Rapid ( Шкода Рапид )

Описание: Свет, звук, автоэлектроника, системы безопасности Skoda Rapid
Модератор: Модераторы

Непрочитанное сообщение dallasdp » 23.10.2017, 08:44

Я бы сказал, что во многом схоже с Обзор автомагнитолы Audiosources D90-810.
Нравится Winca S190? Бери!
dallasdp M В сети
Модератор
Модератор
Аватара
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.6 MPI
Пробег: 57775

Sponsor

Sponsor

Непрочитанное сообщение EGOIST » 23.10.2017, 20:58

все китайцы одинаковы по своей сути ....
Изображение
EGOIST M
Аватара
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.2 TSI MT Ambiti
Пробег: 46666

Непрочитанное сообщение autoPC » 20.12.2017, 11:37

Новинка 2018 года - Android 7.1 Nougat, процессор Т8 Octa-Core на магнитолах SMARTY Trend.

Изображение
autoPC
Ваш автомобиль: Honda CR-V
Пробег: 130000

• 1

Непрочитанное сообщение romanmelko » 27.04.2018, 10:28

Встановив собі ось цю магнітолу: Bonroad 2din 9 "Android 8.0 Octa core PX5 https://ru.aliexpress.com/item/Bonroad-2din-9-Android-8-0-Octa-core-PX5-dvd-VW/32849735219.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6AAMWQ
Спробую описати ті моменти які мене цікавили в інших оглядах:
- звук: по опису там стоїть TDA7850. Спочатку був трохи розчарований звуком і не міг досягнути того рівня звучання який був у Свінгу з включеним superb звуком. Але встановив PowerAMP плеєр, там є хороші налаштування частот - звуком задоволений на 100+ %
- CUNBUS: китаєць додав декодер, - працюють всі потрібні мені функції: кнопки на рулі, статус дверей (при відкритті-закритті в будь-якій програмці зявляться віконечко на кілька секунд з машинкою і дверкою), штатний парктронік звучить і відображаться на екрані при руху назад, задня передача включає задню камеру (ще не встановив камеру, приїхала така https://ru.aliexpress.com/item/170D-Night-Vision-Special-Car-Rear-View-Reverse-Backup-Parking-Camera-For-Skoda-Akira-Crystal-Sharp/32832073781.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.Ey5bk4, на чорному фоні малються направляючі назад, при повороті руля теж повертаються), додаткова програмка показує різні статуси (двері, кількість літрів в баку з точністю до 1 літра, пробіг, статус ручніка, статус ременів безпеки, вольтаж, омивайка, оберти двигуна, температуру, швидкість і ще щось). Кліматронік не відображається, але воно мені і не потрібно так як все є нижче на його ж екрані
- блютуз: працює передача музики, телефонні дзвінки, телефонна книга, пошук. Інтегрований мікрофон поганий, китаєць додав зовнішній але його ще не встановив, думаю куди вивести щоб не кидався в очі
- навігація: підключив антену з комплекту, працює норм. Використовую Sygic і Гугломапи
- 3G/4G модем ще не замовляв, поки що шарю інет з телефону по WiFi (є бортовий WiFi в магнітолі)
- Гугл сервіси + Плей маркет вже були заінстальовані, все працює.
- USB: штатний MDI чомусь не працює. Вивів дріт від магнітоли під бардачок поки що на флешку. Флешки 64GB читаються
- сон: магнітола включена постійно, в налаштуваннях виставлений Auto-sleep; при вставлянні ключа і повороті наполовину включається за 1 секунду магнітола і продовжує грати радіо або музику (в залежності що було включено до виключення). При вимиканні зажигання продовжує роботу (скільки не засікав), і тільки при витягуванні ключа входить в сон. Тобто, я не чекаю там десятки секунд зранку на парковці поки включиться магнітола, працює так само як і штатний Свінг в цьому плані.
- нижні сенсорні кнопки: підсвітка має всі кольори, в налаштуваннях можна вибрати будь-який колір з і яскравість. Загорається підсвітка тільки при габаритах або ближньому світлі фар
- радіо: в комплекті є перехідник, але підключається тільки 1 провід, + ще якийсь проводок, мабуть для маси (0). Субєктивно ловить трошки гірше ніж штатний Свінг, але по місту норм (ще треба врахувати що в мене замість антени акулячий плавник)
- швидкодія - не виникло нарікань, працює як середньостатистичний телефон. Вибирав саме магнітолу з 4ГБ RAM
- EasyConnection: можна підключити Android/iOS смартфон по кабелю або WiFi (по WiFi чомусь не вийшло поки що в мене, по кабелю працює норм)
- ну і знову ж таки, стоїть Андроїд 8, ставимо будь-які програмки як і на телефон.

Окремо виділю те що не сподобалось:
- нижні сенсорні кнопки дуже часто зачіпаються пальцем якщо тицяти щось внизу екрану (наприклад переключати треки або щось таке, як отут https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1ZrdxltzJ8KJjSspkq6zF7VXas.jpg)

Всі характеристики і фото можна подивитись по лінку на аліекспрес

Ціна: мені вийшло 289$ + 38$ доставка. Митниця не зверталась (нічого нікому не доплачував), приніс курєр Міст-експрес додому
Китайцю вказав тільки модель і рік випуску авто + фоно розєму з Свінгу (знайшов в інтернеті)

Дозамовив рамку вже в Україні за 250 грн. Виглядає отак (сорі за погане фото):
https://photos.app.goo.gl/9frznPiHaF1heViy1

В планах ще встановити задню камеру на СТО, підключити відеореєстратор по кабелях (у мене аля під штатний за зеркалом, без екрану, але з WiFi)
romanmelko M
Ваш автомобиль: Rapid 1.2 TSI CBZB
Пробег: 43000

Непрочитанное сообщение Deavy » 01.05.2018, 10:38

romanmelko, поздравляю с покупкой!
Изображение Слава Україні! | Изображение @deavy
Deavy M
Аватара
Ваш автомобиль: 1,2 TFSI, Ambition (2014)
Пробег: 40000

Непрочитанное сообщение Sasha_Sin » 21.05.2018, 19:12

Подскажите такая магнитола станет на рапид, штекеры подойдут и найду ли я рамку для неё? Или надо будет возиться с переходниками переделками и рамку колхозить?
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
Sasha_Sin
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.6 CFNA
Пробег: 152000

Пред.

Вернуться в Электрооборудование SKODA Rapid ( Шкода Рапид )

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 4 гостя