История логотипа Škoda

Список форумов ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ О SKODA Rapid Тесты, Статьи, Обзоры, Фотографии SKODA Rapid

Модератор: Модераторы

  • 3

Непрочитанное сообщение Didie » 19.11.2014, 12:17

Логотип Slavia (1895 - 1905)
resource_2814.jpg

Велосипеди та мотоцикли виготовлялися в цеху у м Млада Болеслав під назвою Slavia. Логотип представляв собою колесо з листям липи, які покликані були символізувати слов'янські народи. Пізніше в логотип були додані імена засновників компанії (Laurin & Klement), які згодом і стали основним мотивом нового логотипа.
1895-1905
resource_9921.jpg

У кінці 1885 року на машинобудівному заводі в місті Млада Болеслава (Mlada Boleslav) було розпочато випуск велосипедів. Незважаючи на те, що основні деталі завод імпортував з-за кордону, в основному з Англії, Laurin & Klement використовували для своєї продукції патріотичне ім'я "Slavia" (Слов'янський). Також ця марка частково використовувалася і для мотоциклів.
1905-1915
Изображение
Нажаль, достовірної інформації про те, коли ім'я Slavia було замінено на символ L & K, не існує, однак, це безумовно сталося до 1904 року, коли ця емблема з'явилася на триколісних екіпажах, що випускалися на фабриці в Млада Болеслава. У будь-якому випадку, ця емблема була присутня на першій машині L & K, Voituretta в 1905 році.
1915-1923
Изображение
Десь між 1915 і 1920 роками з'являється дизайн емблеми на основі стилізованої голови індіанця з головним убором з круглою застібкою і п'ятьма пір'ям. Слово "індіанець" у двадцяті роки часто використовували як синонім нового символу. Прийнято вважати, що ця ідея належить панові T. Maglie, комерційному директору SKODA, натхненного зовнішнім виглядом одного із слуг сім'ї SKODA, індіанцем, якого глава компанії, пан Skoda, привіз із ділової поїздки до Америки.
1923-початок 90-х
ИзображениеИзображение
15 грудня 1923 в Конторі Реєстрації Винаходів і Моделей міста Пльзень були зареєстровані дві версії захищеної торгової марки. На першій зображена крилата стріла з п'ятьма стилізованими перами і ім'ям SKODA всередині кола, на другій - крилата стріла з трьома пір'ям. Вістря стріли на обох варіантах направлені вправо. Перша версія використовувалася в 1924-25 рр., а потім трьохпіровий дизайн став основним і зберігся практично без змін до наших днів.
Изображение
Незважаючи на те, що графічний дизайн логотипу SKODA був зроблений явно не новачком, його ім'я до цих пір невідомо. Як би там не було, багато історичних документів вказують на те, що логотип з'явився в результаті конкурсу, організованого технічним директором Skoda в м. Прага, доктором Sykora, який також ініціював план реєстрації емблеми як торгової марки.
Емблема L & K залишалася на решітці радіатора машин з Млада Болеслава аж до 1926 року, коли на нові продукти компанії, відповідно до угоди зі Skoda Co., що слідував багаторічній співпраці, стали встановлювати тільки емблему Skoda. Історично ці дані пов'язані з ранньою загадковою історією, що розповідає про походження знаменитої крилатої стріли, яка до цих пір є центральною частиною емблеми SKODA.
1991
Изображение
16 квітня 1991 року права на зареєстровану торгову марку були куплені SKODA. Починаючи з 1993 року компанія почала використовувати нові корпоративні кольори - чорний і зелений, надавши таким чином торговому знаку ще більшу оригінальність. Чорний колір символізує вікові традиції SKODA, а зелений підкреслює увагу компанії до проблем захисту навколишнього середовища. Крім того логотип змінив свій зовнішній вигляд і з плоского 2D став об'ємним в 3D.
1994
Изображение
Спеціальна версія відомого логотипу з'явилася на автомобілі Skoda Felicia. Лавровий вінок, навколо крилатої стріли, підкреслює традиції компанії. Такий же лавровий вінок був використаний в торговій марці на початку століття.
1995
Изображение
З нагоди сотої річниці виробництва в місті Млада Болеслав Skoda automobilova a. s. випустила спеціальний ювілейний логотип. До стандартної символіки додали лаврові гілки, що підкреслюють історичні традиції та економічний успіх. У середині логотипу - напис 100 YEARS (100 РОКІВ).
2011
Изображение
Новий логотип: свіжий, динамічний і виразний.
У Женеві ŠKODA урочисто представила новий образ. Найбільш значні зміни були внесені в основну частину логотипу - крилату стрілу, яка завдяки новому дизайну стала більшою та помітнішою. Колір крилатої стріли був змінений з "природного зеленого" ​​на новий насичений колір "ŠKODA Green". Зовнішня кромка отримала хромовану окантовку.

Раніше чорне кільце, що обрамляє крилату стрілу, змінило свій колір на простий хромований дизайн і розташовується далі від стріли, надаючи логотипу легкості і створюючи відчуття цілеспрямованості. У кільці більше не буде присутній напис "ŠKODA AUTO"; тепер слово "ŠKODA" більш чітко виділено і розташовується в центрі над логотипом. Нові кольори, нові пропорції і нове розташування елементів дозволили створити логотип, що випромінює цілеспрямованість і свіжість.
Офіційна інтерпретація символіки логотипу
Велике коло (кільце) - універсальність виробництва, досконалість продукції земний світ.
Край пташиного крила (крило) - технічний прогрес, розмах програми виробництва та продажу продукції по всьому світу.
Стріла - прогресивні методи виробництва, висока продуктивність.
Коло (очей) - точність виробництва, широта поглядів.
Чорний колір - вікові традиції.
Зелений колір - виробництво без шкоди для навколишнього середовища, захист довкілля, повторне використання використаних матеріалів (переробка відходів).
Девіз марки ŠKODA - Simply Clever, тобто "просто геніально" - ідеально відображає суть марки, адже в кожному нашому продукті є безліч нескладних, але дуже зручних рішень, що роблять життя власника простіше.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении. Зарегистрируйтесь.
Последний раз редактировалось Didie 19.11.2014, 20:04, всего редактировалось 7 раз(а).
больше всего меня напрягает когда я еду на машине и меня обгоняет пешеход
Didie M
Аватара
Возраст: 32
Откуда: Бровары
Репутация: 123
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 24.04.2014
Ваш автомобиль: SKODA Rapid 1,2TFSI
Пробег: 29000

Sponsor

Sponsor
 

Непрочитанное сообщение Yaroslav76 » 19.11.2014, 15:05

Так вот оказывается, что логотип шкоды изображает: раненый стрелой в голову индеец-ирокез. :biggrin:
Yaroslav76 M
Возраст: 43
Откуда: Винница
Репутация: 15
Сообщения: 93
Зарегистрирован: 10.09.2014
Ваш автомобиль: Rapid 1.2 TSI ambition 2013
Пробег: 0

Непрочитанное сообщение heavy89 » 19.11.2014, 19:54

Спасибо, позноавательно. Я все думал, что там на эмблеме, думал, что птица какая-то) но уж точно никак не индеец) Очень рад, что как раз к моей покупке они эмблему поменяли)
heavy89
Аватара
Репутация: 22
Сообщения: 155
Зарегистрирован: 23.08.2014
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.6 MPI
Пробег: 0

Непрочитанное сообщение dallasdp » 19.11.2014, 19:55

Didie, информативно и с картинками! :clap:
Я всегда любил книжки с картинками.
dallasdp M
Модератор
Модератор
Аватара
Откуда: Днепропетровск
Репутация: 515
Сообщения: 1834
Зарегистрирован: 19.12.2013
Ваш автомобиль: Skoda Rapid 1.6 MPI
Пробег: 60009

Непрочитанное сообщение Олег » 19.11.2014, 20:56

СПС!Теперь я наконецто знаю что значит эта непонятная клякса на машине! :biggrin:
Олег M
Аватара
Репутация: 9
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 22.01.2014
Ваш автомобиль: SKODA Rapid 1.2 TSI(Ambition)
Пробег: 0


Вернуться в Тесты, Статьи, Обзоры, Фотографии SKODA Rapid

Кто сейчас на сайте

Сейчас этот форум просматривают: 1 гость

cron